شرایط و قوانین استفاده از نرم افزار و خدمات شرکت فاتحان داده پرداز قرن

کاربر گرامی لطفا موارد ذیل را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سایت ما به دقت ملاحظه فرمایید.

دانلود رایگان نرم KitchenDraw از این لینک و خرید شارژ ساعتی نرم افزار از فروشگاه سایت و همچنین توافقنامه رسمی ارائه شده توسط تولید کننده فرانسوی این نرم افزار که از این لینک قابل ملاحظه است به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از نرم افزار و خدمات شرکت فاتحان داده پرداز قرن می باشد. همچنین دانلود نرم افزار و خرید شارژ ساعتی از فروشگاه در هر زمان به معنی پذیرفتن شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود نرم افزار را از این لینک دانلود کرده و با توجه به راهنمای نصب در سایت مرجع نرم افزار www.kitchendraw.com ثبت نام کرده باشد و همچنین حداقل یکبار اقدام به خرید شارژ از فروشگاه سایت www.KitchenDraw.ir کرده باشد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت فاتحان داده پرداز قرن استفاده می‏‌کنید، شارژ ساعتی نرم افزار KitchenDraw خود را ثبت و یا خرید می‏‌کنید و یا به شرکت فاتحان داده پرداز قرن ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت فاتحان داده پرداز قرن به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

در نظر داشته باشید پاسخ دهی به سوالات و درخواست های پشتیبانی به کاربران فقط از طریق ایمیل خواهد بود که این روش کاملا رایگان است. در مواقعی که نیاز باشد مشکلات سیستم کاربر را از طریق اتصال راه دور برطرف نماییم ، کاربر موظف با پرداخت هزینه های پشتیبانی است.

توجه داشته باشید که 30002551506956 تنها شماره ای است که شرکت فاتحان داده پرداز قرن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می نماید. همچنین پاسخ به کاربران از طریق ایمیل آدرس های رسمی info@kitchendraw.ir ، sales@kitchendraw.ir و admin@kitchendraw.ir انجام خواهد پذیرفت.

شرایط و قوانین دانلود ، نصب و استفاده از نرم افزار KitchenDraw

کاربر و مشتری پس از دانلود نرم افزار از لینک های گفته شده ، با توجه به راهنمای فارسی داخل نرم افزار اقدامات گفته شده در زیر را انجام می دهد :

- در سایت اصلی ارائه دهنده نرم افزار اقدام به ثبت نام می نماید. http://www.kitchendraw.com/register.asp
- نرم افزار KitchenDraw را دانلود می نماید.
- نرم افزار KitchenDraw را نصب می نماید.
- کاتالوگ اولیه و استاندارد را توسط نرم افزار KitchenDraw بر روی سیستم نصب می نماید.
- نرم افزار خود را به مدت 10 ساعت شارژ می نماید.
- درخواست استفاده از کاتالوگ ایران و سایر کاتالوگ های جهانی را ارسال می کند.
- پلاگین نرم افزار KitchenDraw که شامل بیش از 300 رنگ متریال های روز بازار می باشد را دانلود و نصب می نماید.
- پس از اتمام 10 ساعت شارژ نرم افزار اقدام به خرید شارژ از فروشگاه سایت و استفاده از نرم افزار KitchenDraw می نماد.

هر کاربر می تواند پس از دانلود نرم افزار KitchenDraw آنرا بر روی لوح فشرده (DVD) و یا حافظه های فلش ذخیره نماید.

استفاده از نرم افزار به صورت شارژی و ساعتی است ، به هر میزان موس (موشواره) کاربر بر روی صفحه طراحی حرکت کند و کاربر از منوهای نرم افزار KitchenDraw استفاده کند ، مقدار این حرکات به دقیقه از شارژ کاربر کسر خواهد گردید.

نرم افزار بر روی یک شبکه محلی که توسط کابل شبکه و یا هاب به هم متصل هستند بر روی چند سیستم می تواند نصب و استفاده شود.

دانلود کاتالوگ های خارجی موجود در سایت رسمی ارائه دهنده نرم افزار KitchenDraw منوط به اجازه رسمی آنهاست و هیچ ارتباطی با شرکت فاتحان داده پرداز قرن ندارد. کاربر پس از ارسال درخواست می بایست حداقل به مدت 12 ساعت منتظر ارسال پاسخ اجازه دانلود و یا عدم اجازه دانلود بماند.

کاربرانی که قبلا در سایت رسمی ارائه کننده نرم افزار ثبت نام کرده و اقدام به استفاده از نرم افزار KitchenDraw کرده اند و در حال حاضر با تعویض سیستم کامپیوترشان و یا تعویض سیستم عاملشان نمی توانند از ساعت شارژ رایگان اولیه برخوردار باشند و می بایست از فروشگاه سایت اقدام به خرید شارژ نمایند.

اگر کاربر و مشتری مقدار ساعت شارژی بر روی نرم افزار KitchenDraw باقی مانده باشد و بخواهد ویندوز سیستمش را تعویض کند ، شارژ باقی مانده از سیستمش پاک خواهد شد و پس از نصب ویندوز مجدد می بایست اقدام به خرید شارژ نماید.

مشکلات در نصب و پس از نصب

راهنمای نصب نرم افزار KitchenDraw که از این لینک قابل دانلود است ، تمامی اخطار ها و مشکلات را به کاربر اعلام می نماید ، لذا اگر کاربری با عدم رعایت نکات الزامی گفته شده در نصب و با دستکاری ، اضافه کردن فایل و حذف فایلی باعث شود اجرای نرم افزار دچار مشکل شود ، شرکت فاتحان داده پرداز قرن هیچ گونه مسئولیتی در قبال این نوع مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت ، از تمامی کاربران درخواست می شود قبل از انجام هر کاری (دستکاری تنظیمات اولیه ، حذف و اضافه کردن فایل و ...) با قسمت تماس با و بخش پشتیبانی سایت هماهنگی های لازم را انجام دهند و سوالات خودشان را با این بخش مطرح نمایند.

پشتیبانی

پشتیبانی به مواردی گفته می شود که مشتری و کاربر سهوا و یا عمدا و یا به دلیل اختلالات سیستم کامپیوتری نتواند از نرم افزار استفاده کند و نرم افزار دچار مشکل شده باشد. پشتیبانی از مشتری و کاربر توسط ایمیل انجام می گیرد و کاملا به صورت رایگان است . در مواردی که نیاز باشد و کاربر نتواند مشکلات سیستم و نرم افزارش را بر اساس دستور العمل های گفته شده حل نماید ، شامل هزینه خواهد بود که این هزینه توسط ارسال پیش فاکتور به اطلاع کاربر و مشتری خواهد رسید.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول همان روز کاری پردازش می‌‏شوند. شرکت فاتحان داده پرداز قرن به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شرکت فاتحان داده پرداز قرن به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل ، به اطلاع کاربران خواهد رسید. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم ثبت سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

آموزش

کلیه مطالب آموزشی اعمم از فیلم های آموزشی و مقاله های آموزشی متعلق به شرکت فاتحان داده پزدار قرن بوده و کاملا به صورت رایگان عرضه می گردند ، لذا هر گونه کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شرکت فاتحان داده پرداز قرن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

شرکت فاتحان داده پرداز قرن متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت فاتحان داده پرداز قرن ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت فاتحان داده پرداز قرن ، مانند متن های آموزشی، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت فاتحان داده پرداز قرن جزئی از اموال شرکت فاتحان داده پرداز قرن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت فاتحان داده پرداز قرن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت فاتحان داده پرداز قرن محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شرکت فاتحان داده پرداز قرن  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شرکت فاتحان داده پرداز قرن است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات ،قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت شرکت فاتحان داده پرداز قرن و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت فاتحان داده پرداز قرن محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات شرکت فاتحان داده پرداز قرن ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.kitchendraw.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت شرکت فاتحان داده پرداز قرن هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.kitchendraw.ir ندارد .کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

نمایندگی

شرکت فاتحان داده پرداز قرن در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش ، خدمات پس از فروش و شعب آموزش نرم افزار و ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به دفتر شرکت فاتحان داده پرداز قرن اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شرکت فاتحان داده پرداز قرن هیچ گونه مسئولیتی ندارد.