درباره ما


تاریخچه مختصر

همه چیز از زمانی شروع می شود که بنیانگذاران سایت KitchenDraw.ir در سالهای 1385 تا 1388 در بزرگترین کارخانه تولید کننده آشپزخانه در شهر کرج مشغول به کار بودند و بنا به شرایط در زمان هایی به عنوان طراح آشپزخانه و در زمان هایی نیز به عنوان نیروهای کمکی در خط تولید کارخانه ، برنامه ریز تولید و پردازش سفارشات فعالیت می کردند.

این کارخانه در شهر کرج یک نمایشگاه 2 طبقه بسیار بزرگ داشت که عمده محصولات خود که کابینت آشپزخانه بود را به مشتریانش عرضه می کرد. اکثر کابینت سازان و طراحان آشپزخانه در آن زمان از نرم افزارهای کرک شده (قفل شکسته) ای با نام های 3DHome و Design 2020 استفاده می کردند. طراحان شرکت که در نمایشگاه مشغول به کار بودند نیز از نرم افزار 2020 که آن زمان فراگیر بود استفاده می کردند. نرم افزار 2020 در یک کلام پیچیده، قدیمی، بدون خروجی های مناسب سه بعدی برای مشتریان و خط تولید بود.

بعضا سفارشاتی که کارخانه از نمایشگاه دریافت می کرد تا زمانی که محصول به مشتری تحویل داده شود بیش از یک ماه زمان صرف می شد. چرا که ورودی اطلاعات به کارخانه یک عکس سه بعدی بی کیفیت و تعدادی اندازه های دستی بود که در بیشتر موارد خطاهای انسانی بیشماری داشت. آنقدر پروسه تولید آشپزخانه در کارخانه، کسری های کار هنگام نصب کابینت آشپزخانه به علت سهل انگاری در طراحی، تولید و پردازش سفارش و همچنین نارضایتی مشتریان از طراحی زیاد بود تا متوجه شدیم گلوگاه کار نداشتن یک نرم افزار مفید برای طراحی آشپزخانه است و همین باعث شد بیانگذاران سایت KitchenDraw.ir به دنبال راه حل باشند.

پس از ماه ها جستجو و تحقیق و نصب بیش از 50 نرم افزار مختلف، در مرداد 1388 با نرم افزاری جالب به نام KitchenDraw آشنا شدیم ، در آن زمان فقط نسخه کرک شده این نرم افزار KitchenDraw 4.5 وجود داشت اما بازهم خیلی از نرم افزار 2020 بهتر بود. نسخه KitchenDraw 5.0 این نرم افزار با امکاناتی بسیار بیشتر نیز وجود داشت اما فقط 30 ساعت امکان استفاده به صورت رایگان داشت و از آنجایی که امکان خرید این نرم افزار وجود نداشت و پی برده بودیم که KitchenDraw نرم افزاری بسیار مفید و کاربردی برای ماست ، هر 2 روز یکبار ویندوز سیستم را عوض می کردیم تا بتوانیم مجدد از 30 ساعت شارژ رایگان آن استفاده کنیم، چرا که این تنها راه ما برای استفاده از نرم افزار بود.

بنیان گذاران سایت KitchenDraw.ir بعد از گذشت 5 ماه تلاش شبانه روزی و نوشتن کاتالوگی کوچک متناسب با تولیدات شرکت در نرم افزار، به مدت 1 ماه نرم افزار KitchenDraw را در نمایشگاه تست کردند و خودشان به عنوان طراح آشپزخانه در نمایشگاه کار کردند. نتایج بدست آمده فوق العاده بود، از آنجایی که کیفیت تصاویر طراحی با نرم افزار KitchenDraw آن زمان بسیار خوب بود مشتریان بیشتری جذب شرکت می شدند ، همچنین از آنجایی که بعد از طراحی بدون هیچ دخالت انسانی سفارش (لیست برش و لیست یراق) با استفاده از نرم افزار KitchenDraw آماده بود ، زمان تحویل آشپزخانه به مشتریان از یک ماه به هفت روز رسید.

بنیانگذاران سایت در همان روزهای موفقیتشان چند طراحی آشپزخانه را به ایمیل های موجود در سایت KitchenDraw.com که تولید کننده اصلی نرم افزار KitchenDraw بود ارسال کردند و با بازخوردهای بسیار مثبت فرانسوی ها مواجه شدند. فرانسوی ها که تحت تاثیر طراحی های ما قرار گرفته بوند برای ترقیب بیشتر برای استفاده از نرم افزار به ما 100 ساعت شارژ رایگان دادند و ما خوشحال بودیم که حداقل نیازی نیست دیگر تا یک ماه ویندوزی تعویض کنیم.

ارتباط ما با شرکت فرانسوی برقرار بود تا به این نکته رسیدیم که اگر این نرم افزار با تغییراتی که به آن داده ایم برای شرکت ما مفید بوده است پس حتما برای طراحان و شرکت های دیگر نیز مفید است، قطعا شرکت ها و طراحان دیگر مشکلات ما را دارند و تنها راه حل این مشکلات نرم افزار KitchenDraw است. از این رو نامه ها و تماس های ما با شرکت فرانسوی بعد از 2 ماه منجر به آن شد که آنها در تاریخ چهاردهم اسفند 1388 (1388/12/14) به ما نمایندگی انحصاری فروش و پشتیبانی نرم افزار KitchenDraw در ایران را اعطاء کردند.

ما کار بسیار بزرگی را انجام داده بودیم. کسب نمایندگی انحصاری از یک شرکت فرانسوی رویای هر شخصی بود اما با اینحال وظیفه سنگین دیگری بر عهده ما بود و آن کاری که در ابتدا در آن تجربه نداشتیم اما با قدرت آنرا شروع کردیم و در فروردین سال 1389 سایت KitchenDraw.ir را با هدف فروش ، پشتیبانی ، توسعه نرم افزار KitchenDraw در ایران تاسیس کردیم تا هر ایرانی بتواند به راحتی به نرم افزار اورجینال KitchenDraw دسترسی داشته باشد. و مفتخریم 7 سال است شریک تجاری و نماینده انحصاری شرکت Pragma Informatique فرانسه (تولید کننده نرم افزار KitchenDraw) در ایران هستیم.

و تا امروز با فروش بیش از 1500 نسخه نرم افزار به کاربران و شرکت های ایرانی و ارائه خدمات پشتیبانی افتخار می کنیم به اهداف بلند مدت خود که آن ترویج فرهنگ استفاده از نرم افزار اورجینال و قانونی است دست یافته ایم. سایت KitchenDraw.ir تلاش خود را بر آن دارد تا با ارائه خدمات بهتر و به روز، شرکت ها و کاربران این نرم افزار را در هر چه بهتر کردن پروسه های کاریشان یاری رساند.


پروژه کیش چوب

در سال 1391 با آنکه رقیب سرسخت و توانمندی به نام نرم افزار imos داشتیم، موفق به فروش نرم افزار KitchenDraw به شرکت کیش چوب شدیم. imos یک نرم افزار آلمانی پرقدرت و البته گران قیمت بود و از آنجایی که در آن زمان در ایران نماینده ای نداشت و هزینه های خرید نرم افزار و راه اندازی آن ده ها برابر نرم افزار KitchenDraw بود و از آنجایی که مدیران شرکت تجربه ناموفق حضور خارجی ها جهت راه اندازی نرم افزار را در شرکتشان داشتند در نهایت مدیران شرکت کیش چوب نرم افزار KitchenDraw را انتخاب کردند.

شرکت کیش چوب با بیش از 25 نمایندگی در سراسر کشور، بزرگترین تولید کننده آشپزخانه و محصولات چوبی در ایران و خاورمیانه است و تا امروز بیش از 3000 پروژه آشپزخانه با نرم افزار KitchenDraw در این شرکت طراحی شده است.

خدمات ما به شرکت کیش چوب :

فروش 25 نسخه نامحدود نرم افزار KitchenDraw 6.5

ساخت و تولید 10 کاتالوگ انحصاری در نرم افزار KitchenDraw مطابق با تولیدات و استاندارد های شرکت

برنامه نویسی و ساخت نرم افزار درون سازمانی INVOICE برای تولید فاکتور و ارسال سفارش تولید به کارخانه و ...

آموزش حرفه ای نحوه طراحی با نرم افزار KitchenDraw به بیش از 60 نفر از طراحان شرکت کیش چوب

پشتیبانی از نرم افزار های تولید شده

طراحی و پیاده سازی سایت www.kishwood.ir


تیم ما

امیر مسعود فروتن

کارشناس ارشد نرم افزار
گرایش مهندسی نرم افزار


صاحب امتیاز KitchenDraw ، توسعه دهنده نرم افزار

مصطفی فرخاد

کارشناسی ارشد MBA
گرایش مدیریت استراتژیک


کارشناس فروش و بازاریابی

سارا فروتن

کارشناس ارشد مدیریت صنعتی
گرایش تحقیق درعملیات


استراتژیست ، توسعه دهنده نرم افزار

محمد تبریزی

لیسانس گرافیک
.


طراح ، گرافیست

ارزش های ما

از همان ابتدا ما نرم افزار را با اصول و ارزشهای زیر توسعه داده ایم :

سادگی : سهولت در نصب ، یادگیری و استفاده از نرم افزار آنرا به یکی از بی رقیب ترین نرم افزار ها تبدیل کرده است.

نوآوری : ما معتقدیم که مشتریان ما باید مزیت رقابتی قابل توجهی با استفاده از نرم افزارمان بدست آورند. هر دو نوع نوآوری یعنی نوآوری تکنولوژی (اولین نرم افزار چیدمان بر روی ویندوز ، مدل سازی اشیاء با برنامه نویسی اسکریپت و کاتالوگ هوشند) نوآوری تجاری (اولین روش پرداخت بهینه ، بر اساس میزان استفاده)

توان مالی : همه باید بتوانند از نرم افزار چه طراح و مغازه ها و کارگاه های کوچک و چه صنعتگران و تولید کنندگان بزرگ از نرم افزار استفاده کنند ، ما یک روش قیمت گذاری برای استفاده از نرم افزار ارائه می کنیم که با تمامی شرایط کاربران سازگار است.

باز بودن منابع : هر کاربر درون نرم افزار خود را با استفاده از SDK می تواند توسعه دهد و همچنین با استفاده از زبان اسکریپتی MobiScript می تواند کاتالوگ های متنوع و مطابق با استاندارد های خودش را ایجاد کند.


خدمات ما

فروش و خدمات پس از فروش نرم افزار KitchenDraw

آموزش تخصصی طراحی با نرم افزار KitchenDraw

ساخت کاتالوگ انحصاری در نرم افزار KitchenDraw برای شرکت ها و کارخانه های تولید کننده آشپزخانه ، دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری

مشاوره ، طراحی و پیاده سازی وب سایت

مشاوره ، طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های درون سازمانی