فارسی بودن تمامی منوهای کاتالوگ ایران


کاتالوگ ایران یکی از صدها کاتالوگ جهانی نرم افزار KitchenDraw است که با دانلود و مطالعه راهنمای نصب نرم افزار می توانید از آن استفاده کنید.

تمامی منوهای کاتالوگ ایران فارسی است، این قابلیت به شما کمک خواهد کرد یونیت و قطعه مورد نظر خود را راحت تر از میان لیست ها پیدا کنید. در نتیجه طراحی شما سریعتر خواهد بود.

رنگ ها و متریال های بیشتر


همیشه یکی از نگرانی کاربران نرم افزار KitchenDraw ، نبود رنگ های واقعی و روز بازار ایران بود، همین دلیل باعث می شد طراحی های کاربران جلوه ی واقعی نداشته باشد.

اما هم اکنون کاتالوگ ایران دارای بیش از 400 رنگ و متریال روز و مشابه بازار ایران است. این به شما کمک خواهد کرد هر رنگی را با سلیقه مشتری خود هماهنگ کرده و در نرم افزار نمایش دهید. تمامی رنگ ها در 2 حالت راه چوب عمودی و افقی و همچنین مات و براق (Highgloss) هستند ، این قابلیت به شما کمک خواهد کرد تنوع بی نظیری از رنگ آمیزی را در طراحی های خود به کار ببرید.

همچنین کاربران می توانند رنگ و متریال مخصوص خودشان را نیز به نرم افزار اضافه کنند.

دستگیره های جدید و مدرن


10 دستگیره جدید و مدرن به کاتالوگ ایران اضافه شده است تا کاربران بتوانند طراحی آشپزخانه شان را با شکل بهتری به مشتریانشان نمایش دهند. این دستگیره ها در هر 2 مدل عمودی و افقی قابل استفاده هستند.

در به روز رسانی های آینده تعداد دستگیره ها به بیش از 30 مدل خواهد رسید.

رنگ های صفحه کورین سامسونگ


بیش از 100 رنگ و متریال صفحه کورین سامسونگ در کاتالوگ ایران وجود دارد، تا بتوانید طراحی آشپزخانه خود را به زیباترین و واقعی ترین حالت به مشتریانتان نمایش دهید.

تمای رنگ های صفحه کورین سامسونگ که در کاتالوگ ایران قرارداده شده اند را می توانید از این لینک مشاهده کنید.

لیست برش و یراق آلات


یکی از جذاب ترین امکانات نرم ازار KitchenDraw تولید لیست برش و یراق آلات به صورت اتوماتیک است. در کاتالوگ ایران نمونه هایی از لیست برش را قرار داده ایم تا قدرت و توان این نرم افزار در تولید این لیست ها را به شما نمایش دهیم.

از آنجایی که هر تولید کننده استانداردهای مخصوص به خود برای لیست های برش و یراق دارد، هر کاربر می تواند با دانش زبان Mobiscript کاتالوگهایی با قابلیت تولید لیست برش ، یراق و لیست قیمت که متناسب با استاندارهای خودشان می باشد را ایجاد کنند. با دانش این زبان می توانید یونیت ها و محصولات سفارشی خودتان را نیز بسازید.