قوانین و مقررات خدمات سایت و نرم افزار KitchenDraw


کاربر گرامی، لطفا موارد ذیل را جهت استفاده بهتر و بهینه تر از خدمات سایت و نرم افزار KitchenDraw به دقت ملاحظه و مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به سایت هنگام ثبت نام ، استفاده از پروفایل شخصی و خرید به معنای آگاه بودن و پذیرفتن از شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات سایت و نرم افزار KitchenDraw می باشد. همچنین توجه داشته باشید ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت و نرم افزار KitchenDraw از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با مشخصات کاربری خود حداقل یکبار نرم افزار KitchenDraw 6.5 را از سایت KitchenDraw.ir دانلود و شارژ خریداری کرده باشد.
بدیهیست مشتریانی که نرم افزار KitchenDraw را از سایت های متفرقه و فروشندگان غیر مجاز تهیه می کنند ، به دلیل آنکه نام آنها در لیست کاربران نرم افزار که در سایت اصلی نرم افزار KitchenDraw یعنی KitchenDraw.com ثبت نشده است، به عنوان مشتری یا کاربر نامیده نمی شوند.
لازم به ذکر است چنانچه فردی نرم افزار را صرفا از سایت دانلود و نصب نماید جزء مشتری و کاربر قرار داده نخواهد شد. زمانی فرد مورد نظر مشتری و کاربر خطاب می گردد که شارژ های ساعتی و نامحدود را از فروشگاه سایت خریداری نماید.

شرایط و قوانین دانلود، نصب و استفاده از نرم افزار KitchenDraw

مشتری و کاربر با استفاده از لینک های معتبر زیر نرم افزار KitchenDraw را دانلود و با استفاده از راهنمای نصب و فعالسازی اقدامات نصب را انجام خواهد داد.
لینک دانلود نرم افزار : www.KitchenDraw.ir/download
لینک راهنمای نصب و فعالسازی : www.KitchenDraw.ir/installation

اقدامات دانلود و نحوه نصب و فعالسازی نرم افزار KitchenDraw 6.5 به شرح ذیل است :
1- کاربر نرم افزار KitchenDraw 6.5 را مطابق با لینک گفته شده در بالا دانلود می نماید.
2- کاربر نرم افزار دانلود شده را نصب می نماید.
3- کاربر کاتالوگ اولیه با نام Pack Standard را از طریق نرم افزار دانلود نصب می نماید.
4- کاربر پلاگین نرم افزار KitchenDraw که شامل رنگ ها و متریال های MDF و چوب اضافه شده به نرم افزار می باشد را دانلود می نماید.
5- کاربر پلاگین دانلود شده را در محل نصب نرم افزار KitchenDraw 6.5 نصب می نماید.
6- کاربر از فروشگاه خرید شارژ سایت KitchenDraw.ir اقدام به خرید شارژ می کند تا اکانت اینترنتی خود را شارژ نماید.
7- کاربر پس از خرید شارژ به نرم افزار KitchenDraw رفته و نرم افزار خود را شارژ می کند.
8- کاربر کاتالوگ ایران و سایر کاتالوگ های جهانی نرم افزار KitchenDraw را درخواست داده و دانلود می کند.
9 -کاربر تنظیمات زبان فارسی در نرم افزار KitchenDraw و ویندوز خود را انجام می دهد.

پس از انجام 9 مرحله گفته شده در بالا که مطابقت کامل با راهنمای نصب نرم افزار دارد ، نرم افزار آماده استفاده می باشد.

نکات و قوانین مهم در استفاده از نرم افزار KitchenDraw نصب شده :
در مورد شارژ نرم افزار
1- کاربر می تواند نرم افزار KitchenDraw را در دو نسخه ساعتی و نامحدود ماهیانه استفاده کند. با خرید شارژ ساعتی نرم افزار به حالت ساعتی و با خرید شارژ ماهیانه نرم افزار به حالت نامحدود ماهیانه تبدیل خواهد شد.
2- نرم افزار KitchenDraw یک نرم افزار شارژی است که به صورت ساعتی شارژ می شود، بدیهیست زمانی قابل استفاده است که شارژ ساعتی در نرم افزار وجود داشته باشد. کاربر برای استفاده های بیشتر از نرم افزار می تواند به آدرس KitchenDraw.ir/shop رفته و متناسب با بودجه خود ساعت شارژ خریداری نماید.
3- استفاده از نرم افزار KitchenDraw به صورت شارژی و ساعتی است، یعنی به هر میزان موس (موش واره) کاربر بر روی صفحه طراحی نرم افزار KitchenDraw حرکت کند و از منوهای نرم افزار KitchenDraw استفاده کند، مقادیر این فعالیت ها هر 5 دقیقه یکبار از شارژ کاربر کسر خواهد گردید.
4- زمان هایی که نرم افزار KitchenDraw باز است و کاربر هیچ کاری با نرم افزار ندارد و همچنین نرم افزار در حالت رندرینگ باشد و همچنین در حالت برنامه نویسی MobiScript باشد هیچ شارژ از کاربر کسر نخواهد گردید.
5- زمانی که شارژ نرم افزار KitchenDraw صفر شود، کاربر فقط می تواند فایل های طراحی قبلی خودش را مشاهده نماید. کاربر نمی تواند فایل طراحی جدیدی را شروع کند و حتی فایل های قبلی وخودش را تغییر دهد.
6- شارژ نرم افزار KitchenDraw قابل انتقال از سیستمی که شارژ به آن انتقال پیدا کرده است به نرم افزار دیگر بر روی سیستم دیگری نیست.
7- با پاک کردن و دستکاری کردن (حذف و اضافه کردن فایلها) نرم افزار در پوشه مهم Scenes چه عمدا و سهوا شارژ نرم افزار KitchenDraw صفر شده و قابل بازگشت نیست. بدیهیست وجه پرداخت شده نیز استرداد نمی گردد.
8- از آنجایی که خدمات و قوانین سایت کاملا واضح و گویاست امکان بازگشت وجه نقد پس از خرید و شارژ شدن نرم افزار وجود ندارد.
9- مقدار مصرف منصفانه اکانت نامحدود یک ماهه 140 ساعت است (23 روز کاری در ماه و هر روز 6 ساعت). بدیهی است جلوی مصرف بیش از این مقدار توسط سایت گرفته خواهد شد و اکانت کاربر به حالت عادی باز خواهد گشت و کاربر می تواند مجددا اکانت ساعتی خریداری کند.
10- اگر چنانچه در سیستم نرم افزار KitchenDraw کاربر شارژ وجود داشته باشد و کاربر ویندوز سیستم خود را تعویض کند، به دلیل آنکه نرم افزار KitchenDraw یک نرم افزار آنلاین نیست شارژ باقی مانده در سیستم قبلی قابل انتقال به سیستم جدید نیست و کاربر می بایست تا آخرین دقیقه موجود در شارژ خود را استفاده کند و بعد اقدام به تعویض ویندوز نماید.
11- قیمت هر ساعت شارژ نرم افزار 5,500 تومان است. با کسب امتیاز و خرید های با قیمت بالاتر قیمت هر ساعت شارژ به 5,000 تومان کاهش پیدا خواهد کرد.

در مورد کاتالوگ ایران
12- کاربرانی که فقط 9 مرحله گفته شده در بالا بابت نصب و فعالسازی نرم افزار را انجام دهند می توانند از کاتالوگ ایران استفاده نمایند.
13- کاتالوگ ایران فروشی نیست و کاملا برای کاربران نرم افزار KitchenDraw رایگان است.
14- رمز عبور کاتالوگ ایران جهت تغییرات در آن به کاربران توسط ایمیل داده خواهد شد.
15- لیست برش و یراق اعمال شده در کاتالوگ ایران صرفا جهت نمایش بوده و توانایی نرم افزار KitchenDraw را نشان می دهد، لذا عواقب استفاده کاربر از آن در تولید به عهده خود کاربر خواهد بود.
16- امکان هیچ گونه تغییراتی بنا به خواسته کاربر در کاتالوگ ایران وجود ندارد و کاربران خودشان می توانند تغییرات را مد نظرشان را انجام دهند.

در مورد کاتالوگهای جهانی
17- امکان دانلود کاتالوگ های جهانی موجود در سایت رسمی ارائه دهنده نرم افزار KitchenDraw یعنی KitchenDraw.com منوط به اجازه رسمی سازنده آن کاتالوگ می باشد و هیچ ارتباطی با سایت KitchenDraw.ir ندارد. کاربر پس از ارسال درخواست استفاده از کاتالوگ مورد نظر می بایست حداقل از 24 تا 72 ساعت منتظر پاسخ مجوز دانلود که به ایمیل کاربر ارسال می شود، بماند.
18- امکان هیچ گونه تغییری در کاتالوگ های خارجی وجود ندارد.
19- سازنده کاتالوگ های جهانی بر اساس تاریخ مدنظرشان تاریخ انقضاء برای کاتالوگ ها تعیین می کنند ، لذا پس از آنکه کاتالوگ از لیست منوی کاتالوگ های شما حذف شد می توانید از طریق نرم افزار منوی علامت سوال ؟ و قسمت Catalogue Update آنها را مجددا آپدیت نمایید.

متفرقه و مهم
20- برای بازیابی فایل های طراحی قدیمی به نرم افزار جدید نصب شده ، حداقل 20 ساعت شارژ خریداری شده باید بر روی نرم افزار کاربر وجود داشته باشد. در غیر اینصورت بدیهی است فایل های طراحی قدیمی قابل انتقال به سیستم جدید نیستند.
21 - بیشتر کاتالوگ ها دارای تاریخ انقضاء هستند ، از این رو ممکن است هر چند ماه یکبار نیاز به آپدیت داشته باشند که این مورد از طریق خود نرم افزار انجام خواهد پذیرفت.
22- نرم افزار KitchenDraw هر 5 الی 6 ماه یکبار نیاز به آپدیت شدن دارد، نسخه فعلی اگر چنانچه نیاز به آپدیت شدن داشته باشد پیام مهم Expiration را به شما نمایش می دهد و شما تا زمانی که نرم افزار KitchenDraw خود را آپدیت نکنید نمی توانید از نرم افزار KitchenDraw استفاده کنید. لذا بدون آنکه نرم افزار فعلی را از روی سیستم خود پاک کنید و یا تغییراتی در آن دهید ، نسخه نهایی را از سایت KitchenDraw.ir دانلود کرده و در محل نصب نرم افزار فعلی نصب می کنید.
23- نرم افزار نسخه ساعتی امکان نصب بر روی حداکثر 5 سیستم کامپیوتری که با استفاده از شبکه داخلی (هاب) به هم متصل هستند را دارد. در این حالت اطلاعات فولدر KD و Scenes کامپیوتر اصلی در حالت Share قرار گرفته و تنظمیات سیستم های دیگر بر مبنای سیستم اصلی خواهند بود. در این حالت همه سیستم ها شارژ و کاتالوگ خود را از سیستم اصلی استفاده خواهند کرد.
24-چنانچه کاربر برای بازیابی (Restore) فایل های طراحی قدیمی خود در نرم افزار جدید ، فایل های پوشه Scenes قدیمی را به پوشه Scenes جدید انتقال دهد، تمامی شارژ خریداری شده جدیدش از بین خواهد رفت و سایت KitchenDraw.ir هیچ گونه اقدامی جهت بازیابی شارژ خریداری شده کاربر نمی تواند انجام دهد. لذا کاربر می بایست با استفاده از گزینه Restore که در نرم افزار KitchenDraw و در قسمت File -> Open وجود دارد از این گزینه برای بازیابی فایل های طراحی شده خود در گذشته استفاده نماید.
25-اگر چنانچه کاربری پس از خرید شارژ با اکانت اینترنتی خود اقدام به نصب های متعدد و غیرمعمول نماید (تفسیر معمول : یک اکانت در یک ماه ) ، بدون اطلاع قبلی به کاربر ، اکانت ایشان از جانب فرانسه مسدود شده و وجوه پرداختی خرید شارژ به کاربر قابل عودت نخواهد بود. از این رو اگر چنانچه کاربری در اولین نصب نرم افزار خود به مشکلی برخورد کرد و از آنجایی که پشتیبانی کاملا به صورت رایگان انجام می گردد، می بایست مشکل مورد نظر را سریعا به ایمیل info@kitchendraw گزارش یا با شماره های تماس سایت ارتباط برقرار نماید.
26-امکان نصب نرم افزار روی حافظه های قابل حمل از قبیل (USB, هارد های قابل حمل و ...) وجود ندارد. در صورت انجام این کار توسط کاربر تمامی شارژهای خریداری شده کاربر از بین خواهند رفت و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.
27-امکان انتقال شارژ به اکانت های دیگر وجود ندارد. گرچه در سیستم نرم افزار KitchenDraw این موجود است اما استفاده اشتباه از آن باعث از بین رفتن اکانت شما خواهد شد و از آنجایی که این کار بعد از انجام غیر قابل بازگشت است شرکت هیچ مسئولیتی را نمی تواند قبول کند. از این رو بهترین راه برای انتقال شارژ ، خرید شارژ مجدد است.
28-برای استفاده از قسمت MobiScript (ساخت کاتالوگ) در نرم افزار KitchenDraw فقط یکبار نرم افزار KitchenDraw شما باید بیش تر از 20 ساعت شارژ داشته باشد. یعنی شما می توانید شارژ خود را در نرم افزار KitchenDraw به بیش از 20 ساعت رسانیده و از بخش MobiScript استفاده کنید. لازم به ذکر قسمت MobiScript بر خلاف محیط طراحی KitchenDraw هیچ شارژ ساعتی از شما کسر نمی کند.
29- امکان گرفتن backup (پشتیبان) از شارژ نرم افزار و اجرای ساعت های شارژ باقی مانده بر روی یک سیستم دیگر وجود ندارد. از این رو کاربر می بایست تا قبل از تعویض ویندوز خود از تمامی شارژ خود استفاده کند. و در سیستم جدید اقدام به خرید شارژ جدید کند.
30- امکان استفاده کارمندان شرکت کیش چوب و شرکت از نو کیش چوب از کاتالوگ های کیش چوب وجود ندارد.
31- کدهای تخفیف ساخته شده در قسمت "تبدیل امتیاز به شارژ رایگان" دارای تاریخ انقضاء سه روزه هستند. بدیهی است پس از این تاریخ غیر قابل استفاده هستند.
32- از آنجایی که کدها تخفیف ایجاد شده به دلیل مسائل امنیتی "رمزگذاری شده" در سامانه سایت ثبت می شوند ، از این رو اگر کاربر پس از مشاهده کد تخفیف آنرا یادداشت ننماید ، شرکت هیچ دسترسی به کدهای تخفیف مشتری ندارد و کد تخفیف مشتری از بین خواهد رفت.

مشکلات در نصب نرم افزار KitchenDraw

راهنمای نصب نرم افزار KitchenDraw از طریق لینک www.KitchenDraw.ir/installation در دسترس است، این راهنما به صورت کاملا تصویری و به ساده ترین روش به کاربر آموزش نحوه نصب و فعالسازی نرم افزار KitchenDraw را آموزش میدهد.
از آنجایی که نصب این نرم افزار بر روی بیش از هزاران سیستم تست شده است، لذا اگر کاربری با عدم رعایت نکات الزامی گفته شده در راهنمای نصب و با دستکاری ، اضافه کردن و یا حذف فایلی هایی باعث شود اجرای نرم افزار دچار مشکل شود ، سایت KitchenDraw.ir هیچگونه مسئولیتی در قبال این نوع مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت، لذا از تمامی کاربران درخواست می شود قبل از انجام هر کاری (دستکاری تنظیمات اولیه ، حذف و اضافه کردن فایل و ...) اقدام خود را ابتدا با سایت و پشتیبانان مطرح کرده و توضیحات و آموزش های لازم را ببینند.

پشتیبانی

پشتیبانی از کاربران نرم افزار KitchenDraw به صورت اینترنتی و رایگان انجام می پذیرد. کاربر یا به صورت مستقیم مشکل و سوال خود را به ایمیل info@kitchendraw.ir ارسال می کند یا در صفحه تماس با ما سایت www.KitchenDraw.ir/contact-us اقدام به تکمیل فرم تماس کرده و سوال و مشکل خود را می پرسد.
پس از اینکه کاربر سوال خود را به صورت موارد گفته شده در بالا ارسال کرد ، پاسخ کاربر در ساعات اداری گفته شده در سایت در قسمت تماس با ما به ایمیلشان ارسال خواهد شد. همچنین در مواردی که نیاز به اتصال به سیستم کاربر وجود داشته باشد این کار را از طریق نرم افزار TeamViewer انجام خواهد پذیرفت.
پشتیبانی از کاربران به هیچ عنوان به وسیله تماس تلفنی آنان با دفتر انجام نخواهد پذیرفت، این روش پشتیبانی سالهاست در دنیا منسوخ شده است.
همچنین پشتیبانی رایگان برای کاربرانی خواهد بود که تراکنش مالی به واسه خرید شارژ با شرکت داشته باشند.

آموزش نرم افزار KitchenDraw

کلیه مطالب آموزشی اعمم از فیلم ها و مقاله های آموزشی متعلق به سایت KitchenDraw.ir بوده و کاملا به صورت رایگان عرضه می گردند ، لذا هر گونه کپی برداری از آنها با ذکر منبع بلامانع است.
سایت KitchenDraw.ir در هیچ نقطه ای از شهر تهران و کشور ایران آموزش حضوری در کلاسهای گروهی و خصوصی برگزار نمی نماید. سیاست کلی سایت KitchenDraw.ir به عنوان نماینده انحصاری نرم افزار KitchenDraw فرانسه بر آن است که کاربران می بایست به صورت رایگان به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشند.
در مواردی استثناء مانند قرارداد با شرکت هایی نظیر شرکت کیش چوب که تعداد کاربران و طراحان آنها به بیش از 10 نفر می رسند و این شرکت بیش از 10 نسخه نامحدود نرم افزار KitchenDraw تهیه کرده است، سایت KitchenDraw.ir با برنامه ریزی آموزشی مدون ، کلاس های خصوصی آموزشی برای آنان برگزار خواهد کرد.

آموزش MobiScript
سایت KitchenDraw.ir برای اولین بار در دنیا ، 35 ساعت فیلم آموزش MobiScript را ایجاد کرده و آنرا رایگان در دسترس همه کاربران قرار داده است. برای مشاهده فیلم ها به لینک www.KitchenDraw.ir/mobiscript مراجعه فرمایید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که کاربر از سرویس‌‏ها و خدمات سایت استفاده می‏‌کند، شارژ ساعتی نرم افزار KitchenDraw خود را از فروشگاه خریداری می کند و یا به سایت ایمیلی ارسال می کند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، کارر موافقت می‌‏کند تا سایت KitchenDraw.ir به صورت الکترونیکی (از طریق ایمیل و ارسال پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
توجه داشته باشید که 3000594422 تنها شماره ای است که سایت KitchenDraw.ir برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می نماید. همچنین پاسخ به کاربران از طریق ایمیل آدرس های رسمی info@kitchendraw.ir ، sales@kitchendraw.ir و admin@kitchendraw.ir انجام خواهد پذیرفت.

روزها و ساعت های کاری

روز کاری سایت KitchenDraw.ir از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:00 - 19:00 (از ساعت 13:00 تا 16:00 به دلیل زمان استراحت اعضاء شرکت و جلسات داخلی شرکت پاسخگوی تلفنی و ایمیل نیستیم.) در این روزها و ساعات پاسخگوی تماس های تلفنی و ایمیلی کاربران خواهیم بود.
همچنین در باقی ساعات روزکه جزء ساعات کاری سایت محصوب نمی شوند فقط از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@kitchendraw.ir و تکمیل فرم تماس در صفحه www.KitchenDraw.ir/contact-us پاسخگوی مشتریان خواهیم بود.
سایت KitchenDraw.ir در روزهای پنجشنبه و جمعه و همچنین تعطیلات رسمی و عمومی فقط پاسخگوی ارسال های ایمیل و فرم تماس است و پاسخگوی تماس های تلفنی نیست.

خرید شارژ و ثبت سفارش

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت KitchenDraw.ir به وسیله ارسال کد سفارش و فاکتور از طریق پیام کوتاه (در صورت مسدود نکردن پیامک های تبلیغاتی) و ایمیل به اطلاع کاربران خواهد رسید.
فروشگاه سایت KitchenDraw.ir به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته قابل استفاده و خدمات دهی به کاربران است.
کاربران باید هنگام خرید شارژ از فروشگاه سایت KitchenDraw.ir، فرم ثبت سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

سیاست های رعایت حریم شخصی

سایت KitchenDraw.ir به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سایت KitchenDraw.ir متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت KitchenDraw.ir ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت KitchenDraw.ir ، مانند متن های آموزشی، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت KitchenDraw.ir جزئی از اموال سایت KitchenDraw.ir محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت KitchenDraw.ir است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت KitchenDraw.ir محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت KitchenDraw.ir  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سایت KitchenDraw.ir است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات ،قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات سایت KitchenDraw.ir و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت KitchenDraw.ir محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت KitchenDraw.ir ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.kitchendraw.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. سایت KitchenDraw.ir هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.kitchendraw.ir ندارد .کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

نمایندگی

سایت KitchenDraw.ir درهیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش ، خدمات پس از فروش و شعب آموزش نرم افزار ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به دفتر سایت KitchenDraw.ir اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت KitchenDraw.ir هیچ گونه مسئولیتی ندارد.